EST

Köögimööbli ja erinevate mööblifassaadide uksed

Planeeri mõistlikult nii uut kui ka vana kööki. Pakume mööblifassaade nii uuele planeeritavale köögile kui ka vanale. Te ei pea enam välja vahetama kogu kööki. Mugavam ning soodsam planeerimine. Asendage vanad uksed täiesti uutega, jättes alles vana köögi või mõne muu mööbli sisu. Vanast uus ja seda ülimalt lihtsalt! 
Meie eritellimusel valmistatud MDF-plaadid on Saksamaalt. PVC- kiled: Itaaliast, Saksamaalt ja Jaapanist. Kõikidele kiledele on tehtud UV-töötlus ja kaetud kriimustuste eest kaitsva lakiga. Tänu vaakum-membraan pressimisele on ukse temperatuuritaluvus ja vastupidavus maksimaalne. MDF detaile on võimalik tellida vastavalt oma mõõtudele, lähtudes meie poolt pakutavale materjali suurusele ja paksusele - 12/ 16/ 19/ 30 mm. Pakume erinevaid toone, alates meie standardtoonidest ja lõpetades kogu NCS värvikaardi valikuga.

Uste vahetamisega saavad kapid täiesti uue ilme! Tee oma köögile "facelift".

Kas sa sooviksid välja vahetada oma ajahambast puretud köögimööbli või tahad ära tuunida nõukaaegse sektsioonkapi? Kui jah, siis kõige loodussäästlikum ja lihtsam viis on välja vahetada vaid kappide uksed. Kui mööbel ära kulub, siis pole mõistlik seda ära visata, sest karkass on ju enamasti terve. Kui vahetada välja vaid uksed, siis saab mööblile täiesti uue väljanägemise, aga ära jääb pikk ja kulukas uute kappide tellimise protsess.

Eritellimusel uste ja sahtliesiste valmistamisega tegeleb Grada Mööbel, mis on Eestis hästi tuntud ja tunnustatud Balteco uus tütarettevõte. Meie vannitoamööbli tootmise 25 aastat kogemust ja klientide kiitust annab tellijatele kindlustunde, et need Eestis valmistatud uksed on parima võimaliku kvaliteediga.

Kõrge kvaliteet
Grada Mööbel tootevalik on väga lai ning tellida on võimalik igas mõõdus mööbli fassaadi uksi nii vana kui ka uue mööbli tarbeks. Näiteks võib tellida köögi karkassi kasvõi Ikeast ja omanäolised uksed sinna juurde hoopis Gradast.


 Tellitavad uksed on valmistatakse Eesti tehases MDF plaatidest, mis on väga vastupidavad ja kõrge kvaliteediga. Lisaks on võimalik tellida ka PVC-kilega kaetud uksi, millele on tehtud UV-töötlus, need on kaetud kriimustuste eest kaitsva lakiga ja kannatavad temperatuure vahemikus -40 kuni +85 kraadini.

Lai valik
Grada Mööbel tootevalikus on uksi seitsmes erinevas stiilis, seega leiab sellest valikust sobiliku fassaadi nii talukööki kui ka modernsesse linnakorterisse. Uksi ja ka sahtliesiseid saab tellida nii klaasiga kui ilma ja mitme erineva profiiliga.

Näiteks Napoli uste eripära on põhjamaade maalähedane stiil, mida on võimalik omavahel komplekteerida Roma ustega, mille horisontaal- ja vertikaaljooned loovad uksele raamistiku.


Treviso uksed on sisetahvliga raamuksed, mis loovad üldpildi kõrgema kvaliteediga uksest ja meenutavad vana interjööri, kuid seda väga kaasaegses võtmes.


Pakkumises on ka Integra kaasaegsed uksed, mille juures ei pea kasutama käepidemeid, sest käepide on freesitud ukse ja sahtli ühte serva. Ilma käepidemeteta fassaad loob mööblile minimalistliku ja modernse väljanägemise.

Ukse väljanägemist saab valida puiduimitatsioonist kuni kõrgläikeni. Rikkalik on ka värvivalik, sest sobiva tooni võib valida NCS Natural Colour System'i ja Tikkurila Monikolor värvikaardi ulatuses. Kõik standard värvidega uksed on soodsamad ning erivärvid veidi kallimad.


 Kuigi tegemist on eritellimustööga, siis on Grada hinnad väga mõistlikud. Näiteks standardmõõdus tüüp uste hind algab 20 eurost. Tellitud ustele kehtib kaheaastane garantii.

Lihtne tellida
Kliendi jaoks on tellimine tehtud väga lihtsaks – tuleb oma vanad uksed üle mõõta, kokku lugeda, valida sobiv värv ja stiil ning kogu info meile saata. Et oma lõplik valik teha, tasub tutvuda Grada koduleheküljega www.grada.ee, kus on väljas fotod kõigist näidistest ning laiast värvivalikust. Kui te täpselt sobivaid uksi ei leia, tasub siiski Gradasse pöörduda ning oma soovidest teada anda.

Tellitud uste paigaldamine jääb kliendi enda teha, sest paigaldusteenust veel praegu tellida ei saa. Nüüd polegi muud teha, kui peab ära otsustama, kas uue ilme võiks saada köögikapp või hoopis mõne hoiuruumi uks. Mõne aja pärast saate nautida elu värske väljanägemise saanud kodus.